Běhání do práce

Pokud vás tato myšlenka zaujme, zkuste několikrát týdně běhat do práce nebo z práce. Znamená to, že si po příchodu do zaměstnání můžete odškrtnout ranní běh i přepravu do práce najednou a můžete spát déle, než kdybyste nejdříve běhali a následně do práce cestovali. Benefitem pro vás bude nejen lepší nálada a na začátku pracovního dne. Běh z práce domů Vám zase poskytne skvělý způsob, jak ze sebe setřást stres celého pracovního dne a domů se vrátíte s dobrou náladou a chutí věnovat se naplno rodině.

Pokud je vzdálenost do práce pro vás běžecky zvládnutelná, stačí už jen vše podrobně naplánovat, nazout běžecké boty a vyběhnout. Já si vždy den předem přivezu do práce pracovní oblečení, do kterého se po doběhu a sprše převleču. Když naplánujete pouze běh z práce a necháte si tam auto, myslete na to, jak se druhý den dostanete zase do zaměstnání. Samozřejmě nejlepším způsobem je tam zaběhnout. Nemáte v práci možnost se osprchovat? Běháním pouze domů lidé řeší problém absence sprch na pracovišti.

Běhání jako způsob cesty do práce šetří váš čas, finance a frustraci. Zažijte ten krásný pocit, jako já, ráno v Brněnských ulicích, kdy se v poklusu dívám na auta stojící v kolonách a předbíhám je.

aktualni