Neviditelná police na knihy

Kód: POLICE/
43 hodnocení
Značka: behani.cz
299 Kč –27 %
Neviditelná police na knihy
299 Kč –27 % 219 Kč
Skladem

Neviditelná police je zajímavá dekorace do vašeho bytu, která zamotá hlavu každé návštěvě. Dokáží knihy levitovat nebo police pouze není vidět?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neviditelná police na knihy ozvláštní váš obývací pokoj, ložnici i pokoj pro děti. Dokáží knihy létat? Doplňte svůj byt o nevšední prvky, které vytvářejí dokonalou iluzi. Neviditelná police na knihy pozastaví rozum všem Vašim hostům. Dvěma vruty ji jednoduše přichytíte ke stěně (vruty a hmoždinky jsou součástí balení). Nosnost 6kg.

2 vyrobky

Postup přichycení police:

Přiložte neviditelnou polici na knihy na místo kde si ji přejete připevnit a skrz dva otvory tužkou vyznačte, kde bude potřeba vrtat otvory pro hmoždinky, které jsou součástí balení. Vrtákem o průměru 6mm vrtejte minimálně do hloubky 4cm. Kladívkem naťukejte hmoždinky do vyvrtaných otvorů a pomocí šroubováku přišroubujte neviditelnou polici na knihy přiloženými vruty.

1 vyrobky 

Postup nasazení první (spodní) knihy:

Otevřete spodní klopu knihy, kterou chcete na polici vystavit a pod policí ji zahákněte na malé háčky po obou stranách kořene neviditelné police. Polici následně do knihy shora zavřete.

3 vyrobky

Následně můžete na spodní knihu vrstvit další a další až do únosnosti police.

4 vyrobky

Technické parametry neviditelné police:

Materiál: Ocel, plech tloušťky 1,5mm

Povrch: Černá RAL 9005

Rozměry: šířka 14cm, výška 3cm, hloubka 12cm

Hmotnost: 0,25kg

Jen police

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: