Kopačky Mizuno MORELIA NEO IV Beta JAPAN MIX P1GC264050
Pánské kopačky Mizuno MORELIA NEO IV Beta JAPAN MIX P1GC264050. 4. generace kopaček MORELIA NEO je vyráběna v Japonsku a nabízí jedinečnou lehkost, flexibiitu a „barefoot“ pocit pohodlí, díky jedinečným vlastnostem pravé klokaní kůže a materiálům BareFoot KNIT NEO a BareFoot MESH NEO. Nově upravená konstrukce oček na zavazování zabraňuje krčení materiálu. AG podešev s vnějším zpevněním paty zajišťuje vynikající přilnavost na umělé trávě.
_1-1.png?630c9c7d)
_1.png?630c9c13)

4. generace kopaček MORELIA NEO je vyráběna v Japonsku a nabízí jedinečnou lehkost, flexibiitu a „barefoot“ pocit pohodlí, díky jedinečným vlastnostem pravé klokaní kůže a materiálům BareFoot KNIT NEO a BareFoot MESH NEO. Nově upravená konstrukce oček na zavazování zabraňuje krčení materiálu. AG podešev s vnějším zpevněním paty zajišťuje vynikající přilnavost na umělé trávě.
Vlastnosti:
• Vyrobená v Japonsku.
• Pravá klokaní kůže.
• BareFoot KNIT NEO - materiál kolem kotníku zajišťuje maximální pohodlí.
• BareFoot MESH NEO - měkčí textilní materiál ve střední části svršku dodává obuvi lehkost a pocit pohodlí jako v „barefoot“ obuvi.
• Nový systém oček na zavazování zamezuje krčení materiálu a lépe kopíruje tvar chodidla.
• AG podešev s vnějším zpevněním paty zajišťuje přilnavost na umělé trávě.
• Semišový materiál na stélce zamezuje laterálním pohybům chodidla uvnitř obuvi.
Pro koho: Pro hráče, kteří hledají lehkou a flexibilní kopačku z pravé klokaní kůže a „barefoot“ pocit pohodlí.
Technologie: K-leather
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boty pánské |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Bílá, Zlatá |
| Typ došlapu: | Neutrální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

