Učení se při běhu

Na učení slovíček má každý jinou metodu – přepisem, předčítáním, pochodováním s předříkáváním slovíček, apod. Jazykové školy však stále více přicházejí na to, že lidí, kteří se pohybem učí je mnoho a tak nabízejí jazykové kurzy v pohybu. Především angličtinu se lze naučit při běhu. Obujte proto běžecké boty a směle do toho.

Jak výuka při běhu probíhá?
Učiteli i žákovi, kteří běží se prokrvuje mozek mnohem lépe, což má vliv na rychlejší a pohotovější reakce žáka. Spolehlivé jazykové školy vám nabídnou kondiční i intenzivní trénink pro běžce. Podmínkou pro tento způsob výuky je, že nesmí studentovi vadit mluvit při běhu. Během lekce při běhu si zopakujete slovíčka nebo se naučíte nové či si zopáknete konverzační téma z minulé hodiny. Protože jde o doplňkový kurz, gramatika probíhají v učebnách.

Pro koho se kurzy angličtiny při běhu hodí?
Jste maminka na mateřské a zajímá vás běhání s kočárkem či jiné fitness pro ženy? Začněte se učit angličtinu při běhání. Jste manažer a nebaví vás trávit celé dny na školení a pak se ještě nudit na hodinách angličtiny? I pro vás je vhodný kurz angličtiny při běhání. Kurz angličtiny při běhu či rychlé chůzi není nijak finančně náročný. Hodina kurzu je od 200 do 600 Kč. Protáhnete se, při pobytu na čerstvém vzduchu a díky stálému opakování se slovíčka naučíte mnohem lépe než v uzavřeném prostoru.

aktualni

Závěrem několik rad:

  • Přizpůsobte běhání svému fyzickému stavu – pokud cvičíte výjimečně, nesnažte se o olympijské rekordy.
  • Nezvládáte běh? Zkuste rychlou chůzi.
  • Při hodině běhu si zopakujte 5-10 slovíček, přidejte krátkou písničku či menší konverzaci jako nákup či návštěva lékaře.
  • Přibrat můžete i své děti, budete na čerstvém vzduchu a učení vás bude bavit.
  • Slovíčka se za běhu naučíte i pomocí kartiček.
  • Nechcete si platit za jazykové kurzy? Stačí si pár lekcí slovíček namluvit a pouštět si je z mp3 či telefonu do sluchátek.