Brooks

Společnost Brooks založil Morris Goldenberg v roce 1914 ve Filadelfii (USA, Pensylvánie), přičemž název vznikl z poangličtěného jména jeho ženy "Bruchs". Firma Brooks začínala původně s výrobou bot na koupání, než ve třicátých letech začala vyrábět i sportovní boty na baseball a fotbal. Nyní se specializuje na běžeckou obuv.

Běžecké boty Brooks jsou vybaveny jedinečnou technologii BioMoGo. Tato technologie je šetrná k životnímu prostředí. Brooks představil tuto unikátní mezipodrážku již v roce 2008. Je vyrobena z netoxických materiálů, které jsou v přírodě snadno odbouratelné biologickými procesy (vlhkost, bakterie a nedostatek kyslíku). Přirozenou vlastností technologie BioMoGo je urychlení času potřebného k rozložení mezipodrážky.

Tradiční podrážky z Ethylene Vinyl Acetátu (EVA) se rozkládají přibližně tisíc let. Brooks si vystačí s pouhými 20ti roky! Brooks zaručuje, že běžecká obuv s technologií BioMoGo Vám bude sloužit dlouhá léta – biologický rozklad započne skutečně až ve chvíli, kdy boty trvale odložíte do odpadu.

Důležité je dále zmínit, že BioMoGo kromě unikátní funkce snadné odbouratelnosti přináší lepší schopnost odrazu, více pružnosti, příjemnější pocit při běhu a celkové lepší běžecké vlastnosti i v nepříznivém počasí. Technologie BioMoGo a tím i značka Brooks je proto hitem pro všechny, kteří to s běháním myslí vážně a zároveň jim záleží na přírodě.

Žádné produkty značky Brooks nebyly nalezeny...